תכנון אדריכלי

כשמקצועיות ופרקטיקה נפגשות ביחד...

מה כולל?

תכנון חוץ ופנים, תכנון בתים פרטיים, דירות, מטבחים, משרדים, חנויות, מבני ציבור, מסעדות ועוד.

הליך תכנוני מהו?

הליך תכנוני נכון ומקצועי מתחיל בחקר השטח, הסביבה, בלמידת הלקוח עם דרישותיו ורצונותיו הגלויים והכמוסים. לאחר שכל הפרטים ידועים וברורים ניתן לעבור לתכנון בפועל בו נבחנות אפשרויות שונות ליישום כל הנ"ל בשטח הנתון תוך התיחסות מלאה לאופי המקום הקיים והרצוי.

העבודה אינה מושלמת עד אשר הבניה מתנוססת לתפארה בצורה מדוייקת ובהתאמה מלאה לסט תכניות העבודה שהופק.

מהם שלבי העבודה הצפויים לנו?

ישיבה מקדימה וחתימת חוזה

לאחר שהחלטתם, בהחלטה נבונה, להיעזר בידע המקצועי שלי וביכולותי, אנו ניפגש להכרות אישית, הכרת הנכס ומדידתו, בדיקת הדרישות, וחתימה על חוזה המפרט את כל פרטי העבודה, לו"ז ומחירים.

01

פרוגרמה

כל תכנית אדריכלית היא עבודת מחקר מקיפה הדורשת איסוף נתונים, למידת השטח, הכרת הלקוח – רצונותיו, אישיותו וטעמו, האפשרויות הכלכליות ונתונים טכניים רבים. הנתונים עוברים אנליזה המובילה לתחילתו של ההליך התכנוני בפועל.

02

הסקיצות

כדי להגיש ללקוח מספר אופציות לבחירה, אני בונה כמות גדולה של סקיצות ניסיוניות המכסות כל אופציה תכנונית אפשרית. לאחר סינון ופסילה נותרות 3-4 האופציות הראשוניות הטובות והן המוגשות ללקוח.

03

הבחירה

בחירת הסקיצה האופטימלית מתבצעת על ידי הלקוח תוך מעורבות מקצועית שלי והכוונה לפתרונות המתאימים ביותר. הבחירה מתבצעת תוך ניתוח ושקלול כל הנתונים, הדרישות והצרכים.

04

הפיתוח

עיבוד התכנית הנבחרת עד לירידה לפרטים הקטנים, ניצול מירבי של נתוני השטח, תוך שמירה על פונקציונאליות מקסימלית שתאפשר שימוש נוח וזורם במרחב החדש.

05

האישור

האישור – התכנית חוזרת לידי הלקוח, עליו לאשרה באופן סופי בטרם אגש לביצוע תכניות העבודה.

06

תוכניות העבודה

עלי להגיש סט תכניות עבודה מפורטות ומחולקות לכל בעל מקצוע בתחומו כגון – בניה, חשמל, אינסטלציה, כמסוכם בחוזה העבודה.

07

ליווי ופיקוח

לאורך תהליך הבניה והביצוע, אני מלווה את העבודה מרחוק ומקרוב תוך זמינות גבוהה לשאלות, לפתרון בעיות הנוצרות בשטח והכוונה להמשך.

08
02

פרוייקטים נבחרים

דירת אבא שאול

יחידת אירוח יוקרתית

בית מושקע במרכז

03

מענה מושלם במקום אחד